dekupe nedir ?
Resimlerdeki ana objeyi arkaplandan ayırma işlemidir. Burada genellikle kullandığımız teknik pentool  tekniği ile noktasal çizim metodu kullanılmaktadır. Aksi halde keskin kenarlıklı fotoğrafları elde etmemiz mümkün değildir.

dekupecim.com nedir ?
Resimleriniz üzerinde, dekupeleme, renk ayarı, kadrajlama gibi retouch işlemleri yapan Türkiye’nin ilk fotoğraf  hizmet sitesidir.

dekupecim.com nasıl çalışır ?
Dekupe yaptırmak istediğiniz resim ya da resimlerinizin bilgilerini info@dekupecim.com adresine gönderebilirsiniz. Resimleriniz incelendikten sonra ön faturanız çıkartılır, ödemenizden sonra resimleriniz hızla dekupelenmeye başlar.

Resimleri gönderirken nelere dikkat etmeliyim ?
Resim dosyalarınızın tam ve çalışır durumda olduğundan emin olun.

  • Gönderilecek tüm resimlerinizi anlaşılır bir şekilde klasörlendirmeniz yararınıza olacaktır.
  • Resimlerinizi mutlaka paket halinde .rar ya da .zip formatında sıkıştırarak tarafımıza gönderiniz.
  • Dosyalarınız gönderdiğiniz isimlerde dekupelenip kayıt edilecektir. Bu yüzden gereken isimlendirmeyi lütfen doğru yapınız.
  • Resimleriniz dijital ortamda gönderilemeyecek kadar çok yer kaplıyorsa tarafımıza kargolayabilirsiniz. İletişim bölümünden adres bilgilerimizi bulabilirsiniz.

Resimlerin gizli kalma politikası varmıdır ?
Resimleriniz tamamen gizlilik politikasına saygı ile dekupelenecektir.

Kaç adet resim yollayabilirim ?
Bu tamamen size kalmış. Sizin için belirleyeceğimiz fiyat bu toplam adet üzerinden gerçekleşecektir.

Neden dekupecim.com?
2006 yılında kurulan dekupecim Türkiye’nin ilk online fotoğraf işleme sitesidir ve sayısız iş tecrübesi ile sektörün en önemli firmasıdır.